Рекомендації з надання першої психологічної допомоги переселенцям

опубліковано 15 груд. 2014 р., 20:40 Tatyana Yakushko   [ оновлено 15 груд. 2014 р., 20:54 ]
Нещодавно побачило світ видання, що допоможе практикуючим психологам більш ефективно надавати психологічну допомогу людям, які пережили екстремальні ситуації та перебувають у стані стресу. 


Практично кожна переміщена особа пережила травмуючи подію і зараз залишається у стані тривалого стресу. Наслідки ж «непропрацьованих» психологічних травм можуть датися взнаки і через багато років. 

Тому надзвичайно важливо допомагати вимушено переміщеним громадянам долати не тільки фізичні, матеріальні труднощі, а й психологічні. 

Тому Програма розвитку ООН запросила експертів та фахівців підготувати посібник «Методичні рекомендації щодо надання першої психологічної допомоги переміщеним особам». У ньому розміщено матеріали про загальні правила психологічної допомоги, описано стратегію надання допомоги в екстремальних ситуаціях, сформульовано рекомендації, як подолати стресовий стан, тощо. 
Це видання підготовлено в межах проекту «Підтримка реформи соціального сектору в Україні», який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні.


Comments