Анімації про кібербулінг

опубліковано 4 лют. 2020 р., 07:13 Tatyana Yakushko   [ оновлено 4 лют. 2020 р., 07:57 ]
Всеукраїнська кампанія проти кібербулінгу Docudays UA презентувала три анімації про кібербулінг, засновані на реальних історіях дітей.


1. «Кібербулінг. Як я перестала бути жертвою»
Анімація заснована на реальній історії школярки Катерини Кусмарової, яка змогла захиститися від кібербулінгу. Автор ролика: режисер, художник-аніматор Денис Сполітак.

2. Mr. NOX
Анімація заснована на реальній історії школярки Марти Новосад, яка змогла захиститися від кібербулінгу. Авторка ролика: художниця аніматорка Діана Денис.

3. Як я став кіберсупергероєм
Художниця-аніматорка Тереза Яковина та режисер Юрій Юдін розповіли у ролику три історії про кібербулінг свого головного героя й автора, 16-річного Дмитра Федоренка. “Ми дуже злагоджено співпрацювали з героєм мультфільму. Він нас надихав”, – говорить Юрій. До того ж, Дмитро написав для мультфільму реп і начитав його.
Творці кампанії проти кібербулінгу вважають, що ці ролики буде зручно використовувати вчителям/-лькам, соціальним працівникам/-цям, психологам/-иням, шкільним офіцер(-к)ам поліції, інспектор(-к)ам ювенальної превенції, батькам школярів та всім, хто хоче захистити дітей від кібербулінгу.

http://cyber.bullyingstop.org.ua/storage/media-archives/booklet-cyber.pdf
буклет для батьків та дітей, який пояснює, як розпізнати кібербулінг, а головне — куди звертатися, якщо дитина опинилась у ситуації кібербулінгу

http://cyber.bullyingstop.org.ua/storage/media-archives/docudays_cyberbullying_stsenariy-obhovorennya-rolykiv.pdf

Сценарій обговорення: «Кібербулінг: як проблему перетворити в рішення?»
Comments