Шлях за кордон: сім'я.

опубліковано 22 бер. 2013 р., 05:46 Людмила Виноградова   [ оновлено 15 груд. 2014 р., 22:44 користувачем Tatyana Yakushko ]
Принц на білому коні, або «заміж за іноземця». Міфи і реальність.

Дві дами обговорюють заміжжя за іноземцем: 
Мені здається, що заміжжя за іноземцем нагадує міраж в пустелі. 
Там є палац, пальми і верблюд. 
А потім зникає палац, за ним – пальми, і нарешті, залишаєшся наодинці із верблюдом
.


Ми не будемо говорити про жінок, які цілеспрямовано налаштовані на серйозні стосунки із іноземцями, звертаються в надійні перевірені установи, спілкуються на мові «кандидата в чоловіки». Це окрема тема, яка вимагає серйозного дослідження «ринку шлюбних послуг», надійних і підозрілих шлюбних контор-агентств.
Мова йде про молодих романтичних або й навіть дуже практичних дівчат, які бажають познайомитись на вулиці із майбутнім «принцом».
Існує два сталих міфи, які працюють не на нашу користь. 

Перший міф – іноземці щедрі і заможні. І для них витратити на «зацьханки» сотні «баксів» - це просто. Це не завжди так. І хоч це залежатиме від характеру та особистості людини, але повірте, європейці і американці цінують кожен цент, зароблений ними. А згідно із  розповсюдженою за кордоном точкою зору про нашу країну – українські дівчата «небалувані» і навіть просту увагу будуть сприймати, як дорогоцінність. 

Міф другий – «Познайомились, закрутили роман – скоро одруження!»Але варто пам’ятати, в Європі і Америці одружуються (та й виходять заміж, а суспільство там доволі «фемінізоване») доволі пізно, коли вже твердо стоять на ногах. І часто вимагають від свого партнера саме цього – сталої позиції у суспільстві. Тому нерідко буває, що «заможний» іноземець приїжджає в Україну... розважитись. Оскільки одруження там, в його країні, вимагає від нього серйозного підходу, вибору, усвідомлення змін у власному житті. А що казати про «східних» парубків? «Гарячі» гості з Ближнього Сходу, як правило, від своїх дружин чекають дуже тихої поведінки. Так чому наші дівчата вважають, що саме вони зможуть підкорити багатовікові традиції чужих народів? Якщо красень-джигіт бажає родинного тепла, він навряд буде знайомитись на вулиці із симпатичною дівчиною у міні-спідниці. Так, для нас сьогодні, відгодованих сучасними молодіжними традиціями, оголеність красивого тіла мало що означає. Але для багатьох чоловіків, чиї дружини оголяються лише вдома і тільки для них це, на жаль, сигнал – дівчина доступна і хоче розважитись. Впевнені в собі дівчата думають, що дуже легко «зачаклують» своєю красою та доступністю іноземців. Так. Цілком можливо – тимчасово, на час бурхливого і короткого роману, заради якого він і знайомився. 
Так буває не завжди. Є й інші історії про випадкові знайомства, щасливі подружжя і таке інше. Але менталітет наш і менталітет «їх» відрізняється. Щасливі продовження стосунків бувають в поодиноких випадках.

Ще одна, не менш популярна ідея – іноземці не п’ють. А це, само собою, для нас дуже важливо. Так багато жінок України мріють про непитущих чоловіків. Втім, це не зовсім міф -  прикладом, на Ближньому Сході дійсно важко знайти «закоренілих пияків». У Америці, на жаль, це більш розповсюджений феномен. Менталітет американців не настільки відрізняється від нашого, та й культурний «мікс» відбувається постійно, знов таки, не на нашу користь. Європа в тому плані більш надійна, але і тут варто враховувати менталітет кожної країни, з представником якої ви знайомитесь. На жаль, факт непитущості ще не перекриває вищезгадані міфи.

Не соромтесь слухати і перевіряти інформацію, яку повідомляє вам новий знайомець. Часто, щоб справити враження, він може розказати про себе щось, що не відповідатиме дійсності або перевищуватиме реальне положення справ. Пам’ятайте, що практично будь-яку офіційну інформацію можна знайти в Інтернеті. Слухайте, що вам говорять. Організації, фірми і установи зареєстровані і переважна їх більшість має власні сайти, де ви зможете підтвердити наявність такого «начальника» або «заступника», «головного менеджера» і «креативного директора». Якщо вам розповідають про наукові ступені, серйозні творчі і наукові роботи, знайте, що  кожен доктор наук, вчений має свої власні статті і розробки, і за його прізвищем і званням їх можна, знов таки, розшукати в мережі. Якщо є можливість перевірити документи іноземного знайомця, не соромтесь це зробити, оскільки якщо йому немає що приховувати, він тільки порадіє вашій обережності і серйозності!

Отже, якщо ви знайомитесь із симпатичним іноземцем на вулиці, то будьте готові до того, що це – пригода. Він звернув увагу на ваше тіло, фігуру, одяг, який для більшості чоловіків сигналізуватиме про «доступність». Навряд іноземець одразу зрозуміє, які ви вірні, надійні і сімейні дівчата. Це пригода. Коротка. Яскрава. Можливо, пристрасна. Але усього лише пригода, від якої проблем може бути більше, ніж користі. Якщо ви розраховуєте саме не пригоду «на одну-дві ночі», можливо, це саме для вас. Але якщо в вас більш серйозні плани  - варто і підходити до них серйозніше. Принаймні, досконале знання мови, культури країни, в яку ви мрієте виїхати, власна професія і незамінність в професійній або культурній сфері, скромність і впевненість в собі – все це дозволить вам знайти такого самого серйозного і надійного супутника життя.

Петрова   О.


Comments