Шлюб та сім'я

Сімейний кодекс України - Закон вiд 15.11.2001, Верховна Рада України.

Куди звернутися за допомогою у вихованні дитини?


Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту

тел.: (044) 289-01-59
01025, м. Київ,
вул. Еспланадна, 42
сектор роботи із зверненнями громадян


Центр практичної психології
„Розрада”
тел.: (044) 289-71-32
тел./факс: (044) 234-83-68
e-mail: rozrada@rozrada.kiev.ua
01004, Київ,
вул. Горького, 4/2
Інтернет-газета: http://www.gender.kiev.ua

Для батьків. Читальня Слоника Дзвоника  

Школа Лідерів Об'єднання дітей шкільного віку, з метою сприяння формуванню та реалізації успішної особистості

Урядовий сайт для юних громадян Можливість ознайомитися з структурою та історією державної влади в Україні, роботою Кабінету Міністрів та органів виконавчої влади; дізнатися як захищати свої права, бути активним членом суспільства

UA.Ромчик Вiршi, перекази, iсторiя, чат

Національна бібліотека України для дітей

тел.: (044) 443-26-31
тел./факс: (044) 400-65-87
e-mail: library@chl.kiev.ua
03190, м. Київ-190,
вул. Баумана, 60


Херсонська обласна бібліотека для дітей тел.: (0552) 414-319
тел./факс: (0552) 414-320
e-mail: admin@library.kherson.ua
73000, м. Херсон,
вул. Червоностудентська, 21

Ви - ПРОДЮСЕР свого Життя! Навчальний курс "Продюсер". Пройшовши курс навчання, Ви зможете: зробити музичний відео-ролик у подарунок близьким; написати фонограму до своїх пісень; створити власний стиль музики, під який будуть усі танцювати в клубах; освоїти основи звукорежисури; навчитися записувати музику в нотах; підвищити професійний рівень.

   


Шлях за кордон: сім'я.

опубліковано 22 бер. 2013 р., 05:46 Людмила Виноградова   [ оновлено 15 груд. 2014 р., 22:44 користувачем Tatyana Yakushko ]

Принц на білому коні, або «заміж за іноземця». Міфи і реальність.

Дві дами обговорюють заміжжя за іноземцем: 
Мені здається, що заміжжя за іноземцем нагадує міраж в пустелі. 
Там є палац, пальми і верблюд. 
А потім зникає палац, за ним – пальми, і нарешті, залишаєшся наодинці із верблюдом
.


Ми не будемо говорити про жінок, які цілеспрямовано налаштовані на серйозні стосунки із іноземцями, звертаються в надійні перевірені установи, спілкуються на мові «кандидата в чоловіки». Це окрема тема, яка вимагає серйозного дослідження «ринку шлюбних послуг», надійних і підозрілих шлюбних контор-агентств.
Мова йде про молодих романтичних або й навіть дуже практичних дівчат, які бажають познайомитись на вулиці із майбутнім «принцом».
Існує два сталих міфи, які працюють не на нашу користь. 

Перший міф – іноземці щедрі і заможні. І для них витратити на «зацьханки» сотні «баксів» - це просто. Це не завжди так. І хоч це залежатиме від характеру та особистості людини, але повірте, європейці і американці цінують кожен цент, зароблений ними. А згідно із  розповсюдженою за кордоном точкою зору про нашу країну – українські дівчата «небалувані» і навіть просту увагу будуть сприймати, як дорогоцінність. 

Міф другий – «Познайомились, закрутили роман – скоро одруження!»Але варто пам’ятати, в Європі і Америці одружуються (та й виходять заміж, а суспільство там доволі «фемінізоване») доволі пізно, коли вже твердо стоять на ногах. І часто вимагають від свого партнера саме цього – сталої позиції у суспільстві. Тому нерідко буває, що «заможний» іноземець приїжджає в Україну... розважитись. Оскільки одруження там, в його країні, вимагає від нього серйозного підходу, вибору, усвідомлення змін у власному житті. А що казати про «східних» парубків? «Гарячі» гості з Ближнього Сходу, як правило, від своїх дружин чекають дуже тихої поведінки. Так чому наші дівчата вважають, що саме вони зможуть підкорити багатовікові традиції чужих народів? Якщо красень-джигіт бажає родинного тепла, він навряд буде знайомитись на вулиці із симпатичною дівчиною у міні-спідниці. Так, для нас сьогодні, відгодованих сучасними молодіжними традиціями, оголеність красивого тіла мало що означає. Але для багатьох чоловіків, чиї дружини оголяються лише вдома і тільки для них це, на жаль, сигнал – дівчина доступна і хоче розважитись. Впевнені в собі дівчата думають, що дуже легко «зачаклують» своєю красою та доступністю іноземців. Так. Цілком можливо – тимчасово, на час бурхливого і короткого роману, заради якого він і знайомився. 
Так буває не завжди. Є й інші історії про випадкові знайомства, щасливі подружжя і таке інше. Але менталітет наш і менталітет «їх» відрізняється. Щасливі продовження стосунків бувають в поодиноких випадках.

Ще одна, не менш популярна ідея – іноземці не п’ють. А це, само собою, для нас дуже важливо. Так багато жінок України мріють про непитущих чоловіків. Втім, це не зовсім міф -  прикладом, на Ближньому Сході дійсно важко знайти «закоренілих пияків». У Америці, на жаль, це більш розповсюджений феномен. Менталітет американців не настільки відрізняється від нашого, та й культурний «мікс» відбувається постійно, знов таки, не на нашу користь. Європа в тому плані більш надійна, але і тут варто враховувати менталітет кожної країни, з представником якої ви знайомитесь. На жаль, факт непитущості ще не перекриває вищезгадані міфи.

Не соромтесь слухати і перевіряти інформацію, яку повідомляє вам новий знайомець. Часто, щоб справити враження, він може розказати про себе щось, що не відповідатиме дійсності або перевищуватиме реальне положення справ. Пам’ятайте, що практично будь-яку офіційну інформацію можна знайти в Інтернеті. Слухайте, що вам говорять. Організації, фірми і установи зареєстровані і переважна їх більшість має власні сайти, де ви зможете підтвердити наявність такого «начальника» або «заступника», «головного менеджера» і «креативного директора». Якщо вам розповідають про наукові ступені, серйозні творчі і наукові роботи, знайте, що  кожен доктор наук, вчений має свої власні статті і розробки, і за його прізвищем і званням їх можна, знов таки, розшукати в мережі. Якщо є можливість перевірити документи іноземного знайомця, не соромтесь це зробити, оскільки якщо йому немає що приховувати, він тільки порадіє вашій обережності і серйозності!

Отже, якщо ви знайомитесь із симпатичним іноземцем на вулиці, то будьте готові до того, що це – пригода. Він звернув увагу на ваше тіло, фігуру, одяг, який для більшості чоловіків сигналізуватиме про «доступність». Навряд іноземець одразу зрозуміє, які ви вірні, надійні і сімейні дівчата. Це пригода. Коротка. Яскрава. Можливо, пристрасна. Але усього лише пригода, від якої проблем може бути більше, ніж користі. Якщо ви розраховуєте саме не пригоду «на одну-дві ночі», можливо, це саме для вас. Але якщо в вас більш серйозні плани  - варто і підходити до них серйозніше. Принаймні, досконале знання мови, культури країни, в яку ви мрієте виїхати, власна професія і незамінність в професійній або культурній сфері, скромність і впевненість в собі – все це дозволить вам знайти такого самого серйозного і надійного супутника життя.

Петрова   О.


1-1 of 1